Co to jest X-Fence?

Co to jest X-Fence?

panele-akustyczne-allegro

ogrodzenie-akustyczne


X-fence to nazwa rodzaju ogrodzenia wykonanego z walcowanego lub potrójnego X. Ten rodzaj ogrodzenia jest zwykle stosowany w nieruchomościach mieszkalnych lub komercyjnych i może być zwijany lub kształtowany w celu dopasowania do potrzeb właściciela. Korzyści z używania ogrodzenia X obejmują trwałość, łatwą instalację i niską konserwację. Jest to również ekonomiczny wybór, ponieważ nie jest tak drogi jak inne rodzaje ogrodzeń.

Triple X

Zapewniając bezpieczne, wysokiej jakości ogrodzenie o niskich wymaganiach konserwacyjnych, system ogrodzeniowy Triple X firmy McVeigh Parker wykorzystuje stały słupek stalowy z szybkim zaciskiem i siatkę z drutu premium Stiff Stay, tworząc ekonomiczne rozwiązanie ogrodzeniowe. System szybkich zacisków zapewnia do 50% oszczędności kosztów w całym okresie użytkowania produktu. Dzięki 30-letniej gwarancji ogrodzenie Triple X oferuje długotrwałe działanie, szybki czas montażu i łatwą instalację.

System ogrodzeniowy Triple X wykorzystuje rewolucyjny, szybko zatrzaskujący się stalowy słupek Clipex(r) do instalacji i wznoszenia produktu. Stalowy słupek jest mocniejszy niż zwykłe stalowe słupki i można go postawić w ułamku czasu. System ten nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani doświadczonych rzemieślników. Nie wymaga on również konserwacji, nie wymaga malowania ani barwienia. System może być instalowany na różnych terenach, w tym na polach uprawnych, w ogrodzeniach ogrodowych i innych. Nadaje się również do miejsc nadmorskich, ponieważ posiada powłokę cynkowo-aluzyjną, która wytrzymuje trzy do czterech razy dłużej niż ciężki drut ocynkowany.

Ogrodzenie Triple X to popularne rozwiązanie do ochrony pól uprawnych i plantacji. Dzięki 30-letniej gwarancji Triple X może przynieść właścicielom gruntów oszczędności rzędu 50% lub więcej w okresie użytkowania produktu. Wynika to z faktu, że system wykorzystuje siatkę drucianą Xfence stiffstay premium, słupki stalowe o wysokiej wytrzymałości oraz płytę na poziomie gruntu w celu wzmocnienia ogrodzenia. Posiada on również umieszczony pod ziemią antypodnośnik, który działa odstraszająco na złodziei. System ogrodzeniowy może być również zainstalowany szybciej niż inne ogrodzenia, co czyni go doskonałym wyborem dla rolników.

Cedzidła Triple X są również popularnym wyborem dla rolników, hodowców i wykonawców. Te sita zostały zaprojektowane przez firmę McVeigh Parker i są sprawdzone w terenie. Są one zaprojektowane tak, aby zaoferować alternatywę dla zmiennej żywotności drewnianych słupków cedzakowych i zaoszczędzić zagęszczania gruntu. Mogą być stosowane do ogrodzeń dla zwierząt, ogrodzeń dla jeleni i nie tylko. Dzięki systemowi Triple X rolnicy i właściciele gruntów mogą zaoszczędzić do 50% kosztów pracy i czasu instalacji, ponieważ system ten wymaga niewielkiego naruszenia gruntu. Jest to idealne rozwiązanie dla rolników i właścicieli gruntów o trudnym terenie.

Ogrodzenie walcowane

Niezależnie od tego, czy stawiasz tymczasowe ogrodzenie w swoim biurze, czy ogrodzenie dla swojego podwórka, będziesz chciał zainwestować w dobrej jakości rolowane ogrodzenie x. Jest to ekonomiczny i łatwy sposób na ochronę swojej własności przed kradzieżą, wandalizmem i innymi zagrożeniami. Ogrodzenie może również utrzymać zwierzęta domowe i zwierzęta z dala od swojego podwórka. W zależności od potrzeb, możesz wybierać spośród różnych materiałów, od tkaniny po nylon.

Jeśli chcesz postawić ogrodzenie, ale nie jesteś w stanie sprostać temu zadaniu, możesz również zamówić ogrodzenia rolowane, które można przyciąć na wymiar. Pozwoli to zaoszczędzić czas, pieniądze i energię, jednocześnie zmniejszając ilość odpadów. Dostępne są różne style, od plastikowej kraty do tkanych listew drewnianych.

Dobry rolowany x-fence zapewni skuteczne rozwiązania zarządzania ruchem, a jednocześnie utrzyma niebezpieczne obszary i pieszych bezpiecznych od szkody. Jeśli planujesz duże wydarzenie, możesz rozważyć użycie rolowanego x-fence, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim gościom. Ten typ ogrodzenia jest również idealny do kontroli tłumu.

Wysokiej jakości, walcowane ogrodzenie x to pewny sposób na ochronę Twojej nieruchomości, oszczędność pieniędzy i bezpieczeństwo Twojej załogi. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych ogrodzeń rolowanych, zadzwoń do nas już dziś! Będziesz zadowolony! Z bezpłatną wysyłką na wszystkie zamówienia, nie znajdziesz lepszej oferty nigdzie indziej! Upewnij się, że pytasz o nasze darmowe próbki! I z bezpłatną wysyłką na wszystkie zamówienia, nie będziesz musiał długo czekać, aby uzyskać ogrodzenie, którego potrzebujesz!

McVeigh Parker

X Fence(r) to wysokiej jakości siatka z drutu sztywnego firmy McVeigh Parker, która jest łatwa w montażu i gwarantuje trwałość przez co najmniej 30 lat. Powłoka cynku/alu wytrzymuje trzy do czterech razy dłużej niż ciężki drut ocynkowany. Nadaje się również do miejsc nadbrzeżnych. Dostępny jest w opakowaniach po 1000 m. Firma McVeigh Parker produkuje również sita Triple X, które są alternatywą dla drewnianych słupków sitowych o zmiennej żywotności. Cedzaki te są stosowane w ogrodzeniach dla zwierząt gospodarskich i jeleni. Są również idealne dla wykonawców, właścicieli gruntów i rolników.

McVeigh Parker jest uznanym dostawcą materiałów rolniczych, działającym od ponad 30 lat. Ich asortyment obejmuje drenaż, worki z piaskiem, bramy, ogrodzenia rolnicze i sześciokątny drut ogrodzeniowy. Niedawno otworzyli również nowy magazyn w Biggar, Lanarkshire. Nowy magazyn będzie oferował te same produkty i ten sam poziom usług.

Ostatnio wprowadzili również nową stronę internetową. Na targach LAMMA, które odbędą się 20 i 21 stycznia w Newark, zaprezentują swój innowacyjny inwentarz druciany X FENCE(r). Będą też mieli nowy reflektor słoneczny o jakości komercyjnej. Firma McVeigh Parker jest w nowej fazie rozwoju i udało się jej rozszerzyć działalność na nowe obszary. I udało im się wprowadzić nowych członków zarządu i nową stronę internetową. To firma, która zawsze poszukuje nowych technologii i innowacji, aby pomóc rolnikom. Są również wiodącym dostawcą materiałów dla gospodarstw rolnych.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzenia-platikowe.pl – ogrodzenie akustyczne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]